2011. október 28., péntek

Real Madrid - Villarreal 3:0 (La Liga)

Régi szokásomhoz híven pár szót írok az ellenfélről is. A Villarrealt nagyon sajnálom,idén szeptemberben nyertek utoljára,azóta semmi. Valami nagyon nincs ott rendben,süllyedőben van a sárga tengeralattjáró.Nekik nem a táblázat második felében van a helyük.Remélem,hogy sikerül kilábalniuk ebből a hullámvölgyből.
Most pedig jöhet a meccs! Az első félidőre egy rossz szót sem tudok szólni.Atomjaira bontották szét a Villarrealt.A vendégek amúgy is iszonyatosan féltek a madridiaktól,mert ha nagy nehezen megszerezték a labdát,akkor is inkább elrúgták minél messzebb a tizenhatosuktól,mert bármi jobb volt nekik,mint az,hogy a madridiak támadást vezessenek.El is hiszem,hogy így voltak,mert focisulit tartottak a fővárosiak az első félidőben. Benzema szerezte meg a vezetést,aztán Kaká rúgott egy szép gólt és Di Maria is betalált. Az argentin nagyon jól játszott,2 gólpassz+1gól.Ha máskor is az kell hozzá,hogy így játsszon,hogy szidjam össze-vissza,akkor boldogan megteszem.:D Marcelo pedig olyan cseleket megcsinált,amitől a szám is tátva maradt. Mikor szünetre vonultak a csapatok kezdtem reménykedni,hogy talán most a második félidőben nem fognak ráülni az eredményre,mondván: a Bernabéuban vagyunk mégiscsak. Az álmodozás ingyen van,szokták mondogatni...A második félidőben megint az játszódott le,hogy visszavettek a fiúk és ellaposodott a meccs. Pedig még simán guríthattak volna legalább egy hármast a vendégeknek,de helyette csak labdázgattak. Értem én,hogy vezettek 3 góllal meg minden csapat,csak annyit kell kihoznia magából,amennyi a győzelemhez kell,de  a második félidőn konkrétul majdnem elaludtam.Megértem azokat,akik fütyültek a lelátón.... Legszívesebben nyakon vágtam volna az egész csapatot,hogy induljanak meg vagy valami támadásfélét próbáljanak már végig vinni. Félek,hogy ez az "első félidőben szétkapunk mindenkit,aztán ráülünk az eredményre" mentalitás vissza fog ütni. Mondjuk éppen majd pont a hétvégén a Real Sociedad ellen...ott a Barca 2-vel ment az első félidőben és ugyanazt csinálta,amit most a Fiúk az utóbbi 2 meccsen.Majdnem megjárták,a meccs 2:2 lett...
Ja és ...finoman szólva sem az ő meccse volt.Csak azt nem értem,hogy miért nem lehet ilyenkor lecserélni?
Gonza....kapott negyed órát.Ennyi.
Szép volt Fiúk!

Egyébként meccs után ismét kioktattak."Csípem José ezt a fajta hozzáállását, hogy a nagyok ellen Benzema kezd, a szutykok ellen meg Higuaín. A káposzta is megmarad és a kecske is jól lakik."
Szutykok?Ezek szerint akkor egy szutyok csapat vezeti a bajnokságot....a múlt idényben meg két elég szutyok csapat verte el a Madridot a Bernabéuban.E szerint a logika szerint a Milan is szutyok csapat,meg az Ajax is.Sosem szégyen tanulni.Ilyenkor tényleg érzem,hogy tiszta hülye vagyok a focihoz.Ilyenkor olyanokat tudnék válaszolni,hogy egyrészt 1-2 oldalról örökös kitiltást kapnék,másrészt meg nem akarom a kedvenc csapatom egyik játékosát sem lehúzni a sárga földig,pedig lenne véleményem,ha már itt tartunk...