2011. szeptember 28., szerda

Real Madrid-Ajax 3:0 -néhány gondolat

Bevallom én az utóbbi pár meccsből levont konzekvencia alapján tartottam kicsit az Ajaxtól.Sőt a meccs elején rémeket láttam. Az első negyedórában percenként pattogtam fel a fotelből,mert erősen kezdtek a hollandok,aztán szerencsére elkezdett a Madrid éledezni.Az első gól az valami gyönyörű volt....5 játékos,11 érintés,16 másodperc alatt.Tankönyvekbe illő.

A gól után már tükörsima volt a meccs,olyannyira,hogy a 3.gól után visszaálltunk teljesen takaréklángra.
A 80. perc környékén Iker kb a szezon védését mutatta be annál a fejesnél.Gyönyörű volt.
-Kaká nagyon jó volt!Azt hiszem lassan bocsánatot kérhetek tőle virtuálisan....mert,amiket én írtam rá tavaly meg a nyáron....
-Özil és Kaká együtt elég jól működik
-Benz pedig még mindig a nagyon nagy kérdőjel kategória nálam.Látom,hogy borzasztó technikás meg minden,de sokszor zavarja a kapu.utóbbi pedig nagyon nagy hátrány,ha egy csatárról beszélünk.Azonnal helyben felnégyeltem volna,mikor kihagyta a szinte üres kapura azt az ajtó-ablak helyzetet.Ilyen meccsen még nem akkora gáz,de egy komolyabb csapat ellen sok múlhat 1-1 ilyen elpuskázott helyzeten.Néha pedig abszolút nem érezni benne azt a gólszerző ösztönt,ami egy csatárban meg kell,hogy legyen.Meglőtte a gólját,szóval nem akarom piszkálni,csak ez így eszembe jutott....
-Altintop bemutatkozott
-Gonza játszott.Kapott kemény 18 percet,amikor már senki se akart támadni a csapatból 3:0 után.Ebben minden benne van.
-Én már a 60-65. percben megléptem volna az első cserét,de nem én vagyok az edző.Egy ilyen meccsen 3:0 után belefér.

Vasárnap jöhet az Espanyol. HALA MADRID!!!